štvrtok 21. februára 2013

Snové perličky Dreamy Moments

Prisnil sa mi taký sen. Sen o jej jasnosti Rozjasňujúcej perličke, zlatom štetci a ružovej kabelke. Tie perličky boli piatich farieb. Trblietavej bielej, lesklej zlatistej, hráškovo zelenej, jemne lilavej a sviežo lososovej. Tie perličky boli vône kvetinovej, krabičky krásnej a lásky hodnej.

foto: rozjasňujúce guličky Dreamy Moments Pearls od Oriflame 

Ten štetec bol v púzdre fešnom, kovovom. Zlatými kvetmi zdobenom a k lilavým guličkám krásne ladiacom. V tom svojom púzdre ukrýval sa pred prachom a v kabelke či kozmetickej taštičke cestoval svetom.

foto: lososová a dve lila guličky, zlatoružový štetec a retiazkové kabelkino uško

Tá kabelka však kabelkou vždy nebola. To len malá, priesvitná, plastiková taštička jedného leta pridaním kovového retiazkového uška v transparentnú kabelku vyrástla a ňou už ostala. Akoby už vtedy o ružovom štetci vedela, o ňom snívala a na ich veľký spoločný deň čakala.


Príbeh o múdrej, snívajúcej kabelke je už však troška pritiahnutý za retiazkové uško, a tak sa držme toho, že niektoré veci sú skrátka len náhoda, a iné veci si na seba zasa musia (alebo vedia?) počkať. No i toho, že v sne je možné všetko, a so snovými perlovými guličkami Dreamy Moments obvzlášť...


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Next previous home
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...